Punkt Informacji Turystycznej

w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu

Dzień Seniora w MDK

Miejski Dom Kultury w Przedborzu w dniu 12 października br. przygotował dla Seniorów „kulturalną ucztę”. Młodzi aktorzy ze Szkoły Podstawowej w Przedborzu pod kierunkiem Pań: Wioletty Kowalskiej i Sylwii Prymus przygotowali piękny program artystyczny skierowany do Seniorów. Na początku na scenie MDK zaprezentowała się młodzież w układzie tanecznym poloneza a następnie

Otwarcie wystawy obrazów w MDK….

8 października br. o godz. 15.30 w MDK w Przedborzu, Burmistrz Miasta – Miłosz Naczyński dokonał otwarcia wystawy poplenerowej X PEJZAŻ MALOWANY ZIEMI ŁÓDZKIEJ – SPOTKAJMY SIĘ W POWIECIE RADOMSZCZAŃSKIM 2017. W wydarzeniu kulturalnym uczestniczyli mieszkańcy Przedborza, radni oraz mieszkańcy gmin ościennych. Na zakończenie, na wszystkich czekał słodki poczęstunek. 

Konkursy plastyczne w MDK – zapraszamy do udziału

Miejski Dom Kultury w Przedborzu zaprasza przedszkolaków do udziału w konkursie plastycznym „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”.
Termin dostarczenia prac: 13 października 2017 roku do godz. 14.00
oraz
uczniów szkół

FILM DWIE KORONY – ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY DO PRZEDBORZA, DO KINA NA FILM „DWIE KORONY”
25 października br. o godz. 9.00 i 11.00 PROJEKCJE DLA SZKÓŁ. Bilety w cenie 12 zł.
oraz o godz. 18.00 projekcja filmu dla wszystkich. 
Bilety w cenie 15 zł do nabycia przed filmem.
„Dwie korony” to pierwszy film ukazujący nieznane dotąd

BOTOKS W PRZEDBORSKIM KINIE

Zapraszamy na najgłośniejszy film tego sezonu BOTOKS
24 października br. o godz. 17.30.
Bilety w cenie 16 zł do nabycia w MDK przed projekcją.
Film dozwolony od lat 15.

Wystawa obrazów w MDK – zapraszamy

Miejski Dom Kultury w Przedborzu zaprasza do oglądania kolekcji przepięknych obrazów ukazujących piękno ziemi łódzkiej, które powstały w ramach projektu: X Plener Malarski „Pejzaż malowany ziemi łódzkiej – spotkajmy się w powiecie radomszczańskim”. Prace można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 8.OO – 17.OO. Autorką jednej z prac jest

Zapraszamy na Dzień Seniora – 12.10.2017 r.

12 października 2017 roku o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu młodzież z ZS-G w Przedborzu zaprezentuje program słowno-muzyczny skierowany do Seniorów.

Serdecznie zapraszamy.