z Punktem Informacji Turystycznej

Kąpielisko nad przedborskim zalewem Zaprasza

Otwarcie sezonu kąpielowego 2019 nad Zalewem w Przedborzu: w dniach 22.06.2019-26.08.2019 r.

Miejsce: Zalew przy ul. Turystycznej, gdzie czeka na mieszkańców oraz turystów wiele atrakcji, w tym: boisko do siatkówki plażowej, boisko do tenisa ziemnego, ścianka wspinaczkowa, pole do gry w minigolfa, zjeżdżalnia wodna, plac zabaw dla dzieci oraz pole namiotowe i caravaningowe.

W godzinach 11.00-19.00 czynna jest Recepcja, w której (za niewielką opłatą) można nabyć bilety na korzystanie z obiektów i urządzeń sportowo-rekreacyjnych.

Recepcję obsługuje jedna osoba, dlatego prosimy o wyrozumiałość w przypadku chwilowej jej nieobecności w Recepcji. Osoba ta może się chwilowo znajdować w tym momencie na terenie Zalewu (na polu golfowym, polu namiotowym, lub w innym miejscu, gdzie została wezwana przez osoby korzystające z Zalewu).

Kąpielisko monitorowane jest przez serwis kąpieliskowy, z którego można dowiedzieć się o jakości wody. O bezpieczeństwo korzystających z kąpieli oraz plażowiczów będzie dbał ratownik.

Więcej informacji na temat Zalewu przy ul. Turystycznej, pola namiotowego, itp. udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego w Przedborzu, pod numerem: (44) 781-22-61 (do 65). Telefon czynny w godz. pracy Urzędu.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Przedborzu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *