w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu

Targi Pracy w MDK Przedbórz

W dniu 28 listopada 2014 roku w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu odbyły się Targi Pracy pod hasłem: „Praca czeka na Ciebie”. Honorowy patronat objęli: Burmistrz Miasta Przedborza Miłosz Naczyński oraz Komendant Łódzkiej Wojewódzkiej Komendy OHP Antoni Urbanek.

Organizatorem targów był Punkt Pośrednictwa Pracy w Radomsku oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Przedborzu przy współpracy Miejskiego Domu Kultury w Przedborzu. Targi Pracy były okazją do zaprezentowania ofert pracy stałej i krótkoterminowej, jak i również ofert szkolenia kursowego i przekwalifikowania zawodowego. Wszyscy zainteresowani mogli uzyskać porady z zakresu zakładania własnej działalności gospodarczej, prawa pracy, doradztwa zawodowego oraz informacje o praktykach i stażach europejskich.  Zaproszenie na targi przyjęły zarówno agencje pracy czasowej, pracodawcy jak również Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z Piotrkowa Trybunalskiego. OHP reprezentowały: Punkt Pośrednictwa Pracy Radomsko, Młodzieżowe Centrum Kariery Przedbórz, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej Piotrków Trybunalski oraz Młodzieżowe Centrum Kariery Bełchatów.

Osoby bezrobotne i poszukujące pracy miały okazję pozyskać, w bezpośredniej rozmowie z przedstawicielami firm i zakładów pracy, informacje na temat możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych oraz oczekiwań i wymagań stawianych przez potencjalnych pracodawców.

Słodki poczęstunek dla wystawców zafundował radomszczański przedsiębiorca Zbigniew Łyczko, któremu serdecznie dziękujemy.

targi pracy