w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu

Wyniki 28. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie – Przedbórz 2019

Wyniki 28. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie – Przedbórz 2019

Po zakończeniu prezentacji konkursowych, ocenianych przez komisję jury, ogłoszono wyniki 28. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie – Przedbórz 2019. W imieniu jurorek wyniki ogłosiła Krystyna Kuder. Nagrody i dyplomy wręczali: Burmistrz Miasta Przedborza Pani Wiesława Janosik i Przewodniczący Rady Miejskiej w Przedborzu Pan Krzysztof Zawisza.
Organizatorzy dziękują uczestnikom, opiekunom, rodzicom oraz publiczności za udział w imprezie, laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WYNIKI KONKURSU:
Komisja jury w składzie:
Marzena Michałowska – Kowalik – przewodnicząca
Magdalena Kałuzińska – członek
Krystyna Kuder – członek
Maria Sulima – członek

Po przesłuchaniu wszystkich wykonawców /soliści, duety i zespoły/ przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

SOLIŚCI
Kat. szkoły podstawowe – klasy I – IV

I nagroda – Dominika Kwiatkowska – Tomaszów Maz.
II nagroda – Amelia Mesjasz – Szczerców
II nagroda – Aleksandra Zasada – Silniczka
III nagroda – Michalina Mucha – Gorzkowice

Wyróżnienia:
Maciej Karolczak – Gorzkowice
Wiktoria Jaroszek – Strzelce Małe
Nikola Czerwiec – Gorzkowice

Kat. szkoły podstawowe – klasy V – VIII

I nagroda – Julia Soboniak – Lubojna
II nagroda – Aleksandra Zarębińska – Włoszczowa
III nagroda – Martyna Walasek – Moskorzew
III nagroda – Nikodem Smolarek – Łęki Szlacheckie

Wyróżnienia:
Dawid Wilk – Żarnów
Amelia Kołodziejczyk – Bęczkowice

Kat. szkoły średnie i wyższe

I nagroda – Zuzanna Krzywaźnia – Kleszczów
I nagroda – Barbara Moroń – Radomsko
II nagroda – Ania Łyszczarek – Radomsko
III nagroda – Agata Paździerska – Przedbórz

Wyróżnienia:
Martyna Muskała – Kleszczów
Jakub Opaliński – Kleszczów
Wiktoria Staszewska – Przedbórz
Jakub Rusajczyk – Radomsko

DUETY I ZESPOŁY

I nagroda – Zespół ludowy MOSKORZEWIANIE – Moskorzew
I nagroda – Zespół wokalny LA MUSICA MIA – Lubojna
II nagroda – Zespół TRZECIA KLASA – Paradyż
III nagroda – Zespół BAJKOWE DZIECIAKI – Gorzkowice

Wyróżnienia:

Duet, Karol Czubała i Julian Łojek – Gorzkowice

Nagroda specjalna:
Chór Senior+ – Przedbórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *