w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu

ZIMOWY CYRK NA SCENIE MDK PRZEDBÓRZ Z UDZIAŁEM MIKOŁAJA

Miejski Dom Kultury w Przedborzu serdecznie zaprasza do udziału w niecodziennym widowisku kulturalnym z okazji zbliżającego się Mikołaja. 
ZIMOWY CYRK NA SCENIE MDK W PRZEDBORZU !!!
Przedbórz 05.12.2017. godzina 17:00 sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Przedborzu, ul. Rynek 15, Cena biletu 25 zł

„Zimowy Cyrk na Scenie” to barwne widowisko mikołajkowo-świąteczne z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, Świętego Mikołaja oraz jego asystentek – uroczych Śnieżynek. Jest to opowieść o przygodach Świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafia na przedstawienie wędrownego Cyrku Tramp. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako … artysta cyrkowy.
W programie oprócz akrobatów, żonglerów, fakirów, ekwilibrystów nie zabraknie zabaw ze Świętym Mikołajem i konkursów z nagrodami. Dla każdego dzieciaka Święty Mikołaj przygotował drobny upominek. Występują artyści z „Laponii”, Ukrainy, Polski oraz uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.
Więcej informacji o Zimowym Cyrku na Scenie na profilu https://www.facebook.com/Estradazimowa/ oraz pod numerem telefonu 576 632 600
Prosimy grupy zorganizowane o wcześniejszą rezerwację biletów, tel. 44 781 2515 lub e-mail: mdk_przedborz@o2.pl