w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu

Gra terenowa

Dziś na drzwiach wejściowych naszego MDK pojawiła się… „tajemnicza” naklejka…

ERA  TRAVEL zaprasza do udziału w grze terenowej.

Nasz MDK na mapie gry.

Zapraszamy do udziału.

Więcej szczegółów na stronie i facebooku ERA TRAVEL.

Jak podaje ERA TRAVEL:

Jeśli lubicie wędrówki 🚶‍♀️🚶‍♂️ i odkrywanie nowych miejsc, 😎 doprawione jednocześnie nutą tajemniczości i rywalizacji, to mamy dla Was interesującą propozycję. Zamień kapelusz i bat na odbiornik GPS (ma go większość 📲 telefonów komórkowych) i bądź jak Indiana Jones.

Zapraszamy wszystkich do gry terenowej ➡️ GeoEra, która oparta jest na zasadach geocachingu. Znajdź 1️⃣4️⃣ skrytek ukrytych na terenie 1️⃣4️⃣ gmin powiatu radomszczańskiego, zdobywaj punkty i wygraj atrakcyjne nagrody 🎁

W naszej grze udział mogą wziąć drużyny składające się od 1️⃣ do 3️⃣ osób oraz 👉 rodziny. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie 📧 pocztą elektroniczną zeskanowanej, wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia (i ewentualnie zgody rodzica lub opiekuna dla niepełnoletnich uczestników) na adres eratravelgeo@gmail.com. Na Wasze zgłoszenia czekamy 📆 do 3 lipca.

 Startujemy 3 lipca. W tym dniu w aplikacji Era Travel (do pobrania 👉 https://bit.ly/2RPF00P) zostanie opublikowanych 5 punktów (w postaci współrzędnych i plików gpx), w których ukryte będą skrzynki ze „skarbem”.
Więcej informacji 👉 https://bit.ly/GeoERA